Cam-Balkon-Renkleri

Cam Balkon Renkleri

  • bksofficial
  • Standart Gönderi
  • Cam Balkon

Bu noktada firmamızın onlarca farklı modeli ve rengi bulunan uygulamalarını sayfamızda bulunan görseller üzerinden inceleyebileceğinizi büyük bir mutlulukla ifade etmek istiyoruz. Tabii çeşitli ödeme kolaylıkları sağladığımız ayrıcalık hizmetlerimizde son derece makul fiyatların söz konusu olduğunu ayrıca belirtmekte yarar görüyoruz. Bir başka hatırlatmak istediğimiz konu ise bugüne kadar gerçekleştirmiş olduğumuz yüzlerce başarılı cam balkon uygulaması çalışması ile hayli hatırı sayılır referansa sahip olduğumuzdur. Dolayısıyla kurumsal hizmetler üreten firmamıza tercih ederek çok isabetli bir karar verdiğinizi rahatlıkla ifade edebiliriz. Modern Cam Balkon Uygulamaları İçin Doğru Sayfadasınız Takdir edersiniz ki cam balkon uygulamaları profesyonel bir bakış açısıyla kendi alanında uzman firmalar tarafından dizayn edilmesi gereken uygulamalardır. Bu nedenle firma tercihinde çok dikkat edilmesini özellikle tavsiye ediyoruz. Çünkü bu uygulama her zaman gerçekleştirilen sıradan bir proje değildir. Dolayısıyla tüketici tarafından belirli bir maliyet gerektiren bu uygulamada hiç bir aksaklığa meydan verilmemesi gerekiyor. Tüm bunlar bir araya getirildiğinde kendi konseptinde birbirinden başarılı çalışmalar da imzası bulunan firmamızı tercih etmeniz yararınıza olacaktır. Üstelik kendi tasarımımız olan sistemlerin dâhil edildiği yapıda tasarlanan ürünlerimizin yoğun bir talep gördüğünü anti parantez belirtmiş olalım. Sürgülü Cam Balkon Uygulamalarımızı Lütfen İnceleyiniz Hiç kuşkusuz çok sayıda ve farklı kullanım amacıyla üretilmiş uygulamanın aynı anda sunulduğu konseptimiz içerisinde sürgülü cam balkon uygulamalarımızda bulunuyor. Uygulama sahasında estetik görselliğin yanı sıra balkonun saniyeler içerisinde kullanma açılmasını sağlayan sürgülü ve katlanır sistemlerimizi çok beğeneceğinizi düşünüyoruz. Tabii öncelikle sizleri yanıtlamak üzere 7/24 açık bulundurduğumuz müşteri destek hattımızı aramanız gerekiyor. Sonrasında profesyonel ekibimiz uygulama sahasına gelerek gerekli ölçümü ve tespitleri yapıyor. Alüminyum korkuluklu, sürgülü ve katlanır modellerimizin yanı sıra işletmeler için vitrin sistemleri hazırlayan firmamız ürünlerinde cam balkon renkleri için endişe etmenize hiç gerek yok. Çünkü her bina tasarımına uygun konsepte geniş bir renk kartelâsına sahip firmamızda çözümler tükenmez.

Adres

Öz Anadolu Sanayi Sitesi 1122. Cad.(Eski 22.Cad.) 1460 Sok.(Eski 682.Sok.) No:9-11 Ostim 06370 Yenimahalle/Ankara/Türkiye

Mail

info@bkscam.com

Çağrı Merkezi

+90 850 259 0 257

Telefon

+90 312 395 0 495

Soru & Cevap

S: Cam balkon sisteminde camlar rüzgarda kırılır mı?

C: Kullanılan camlar temperlidir. Darbeye karşı normal cama göre yirmi kat daha fazla dayanıklıdır.

S: Evim binanın en üst katında. Balkonu kapatmak istiyorum ama belli bir kısmının üstü açık olduğu için kapama yapılırmı ?

C: Balkon kapamasının açıkta kalan bölümüne çeşitli malzemeler kullanılarak kapatılır. Seçenekler: kompozit panel levha, sandöviç panel, demir karkaslı osb, mebran, şıngıl

S: Evin balkonuna katlanır cam ile kapama yapıldı ama stor perde taktırmak istiyorum olurmu ?

C: Stor perdenin toplandığında balkonun açılmasına engel olmuyorsa yapılabilir. Yani cam balkon sisteminin tavana bağlı kasasının üstünde veya iç önünde en az 8 cm mesafe olması gerekiyor.

S: Cam balkonda kullanılan cam kalınlığı nedir ?

C: Cam balkonlarda kullanılan cam genellikle 8 mm kalınlığındadır. Taleb üzerine 6 mm ve 10 mm cam kullanılabilir ama sistem buna uyumlu olması gereklidir.

S: Balkon camları nasıl temizlenir ?

C: Balkon camları toplanma yerlerine açıldıktan sonra dışa gelen kısım temizlenir kapatılıp içe gelen kısım temizlenir. Diğer camlarda bu şekilde temizlenir ve kapatılır. Böylelikle balkon dışına sarkmadan güvenli bir temizlil yapılmış olur.

S: Balkonumun ön kısmında kavisli bir çıkıntı var, kapama yapılabilirmi?

C: Bütün balkon şekilerine katlanır cam balkon uygulanabilir.

S: Balkonumun küpeştesi beton fakat bazı bölünleri demir. Kapama yapılabilirmi?

C: Küpeştenin demir olan bölümüne beton küpeştenin yüksekliğinde sabit cam koymak için alüminyum doğrama yapılıp üzerine cam balkon kapaması yapılır.

S: Balkonumu birkaç sene önce kapattırmıştım cam kenarındaki plastik fitiller sarardı ve bazıları kırıldı, değiştirmek istiyorum ama başka malzeme olur mu ?

C: Cam balkon kapamalarında kullanılan cam fitilleri 3-4 sene öncesine kadar şeffaf fitil kullanmak meçburiyeti vardı çünkü başka şeçenek yoktu. Şimdi Alüminyum fitil ve mıknatıs fitil şeçeneği mevcut ama önceden kapama yapılmış balkonlardaki plastik fitilleri alüminyum fitil profili ile değiştirebiliyoruz.

S: Balkon kapaması için dışardan içeriyi göstermiyen cam varmı ?

C: Aynalı cam ve renkli cam seçenekleri var. Bu camların özelliği ışığın olduğu yeri gösterip ışığın olmadığı yeri göstermemesidir. Gündüz balkonun içinden dışarıyı görebilirsiniz, dışarıdan sizi göremezler. Ama akşam balkonda lamba yandığı zaman tersi olur.

S: Cam balkon kapamasından sonra balkon içine su alırmı ?

C: Cam balkon sistemi hareketli yani kayar katlanır olduğu için kasa ve baza araında yarım santim boşluk kıl fitil ile kapatılmıştır rüzgarlı yağmurda bu bölümden sızdırma olabilir tabi balkonun yönüde etkendir.izelasyon olarak montaj vidalaınını üzerine, yan dikme altlarına çıkış ağzı önüne silikon çekilip kasanın dış altına tahliye kanalı açılarak su balkon dışına atılması sağlanır yinede yüzde yüz su almaz garantisi yoktur.

S: Kapatılan balkonda kullanılan vidalar çirkin bir görüntü veriyor ne yapılması gerekiyor ?

C: Montajda bazı vidalar dışardan görünür ama genellikle sistemin alüminyum rengine uyumlu tapalar ile kapatılması gerekir.

S: Balkon camlarını açtığım zaman neden kendi kendine kapanıyor ?

C: Cam balkon montajında sistemin stoplama aksesuarı var bazı firmalar kullanmıyor ama kanatların kendi kendine kapanmasını engellediği için kullanılması gerekir sizin balkonda kullanılmamış firmadan taleb edebilirsiniz.

S: Isıcamlı cam balkon kapamasının faydası varmı?

C: Geniş kullanımı olan balkonlarda yaz, kış ailenizle güzel vakitler geçirmek için ısıcamlı balkon kapama uygulanmalıdır. Çift cam özelliğinden dolayı ısıya normal 8mm lik balkon kapamasına göre 12 ila 15 derece farkı vardır.

S: Binamızın balkonlarında eğim olduğu için cam balkon yaptırmakta sıkıntı olurmu ?

C: Cam balkon mantajı terazide takılması gerekir. Balkonun eğimine göre küpeştenin en yüksek olan ve tavanın zemine göre en düşük olan yerine göre imalat yapılır ve teraziye alınarak kasa sabitlenir altta ve üstte oluşan boşluklar kasanın içinden ve dışından uygun köşebentler ile kapatılarak montaj yapılır.

S: Balkonumda camlı küpeşte var üzerine cam balkon yapılırmı, ağırlıktan küpeşte camı kırılırmı ?

C: Cam balkon sistemleri genellikle alttan taşımalı olduğu için küpeşte camına zarar verebilir, ama BKS cam balkon sistemi üstten taşımalı montaj yapıldığı için rahatlıkla küpeşte camına zarar vermeden uygulanabilir.

S: Cam balkon sisteminde tekerlerin önemi nedir ?

C: Cam balkon firmalarının sistemleri çift rulmanlı tekerler ile hareket etmektedirler. Birçok üründe olduğu gibi tekerlerinde kötü olanları var ucuz malzemeden yapılmış bu tekerler paslanıp hareket etmez hale gelir. Bu gibi durumlar ile karşılaşmamak için BKS CAM BALKON SİSTELERİ gibi kurumsal firmanın ürünlerini tercih etmelisiniz. BKS tekerlerine 10 yıl garanti vermektedir.

S: Cam balkon sisteminin camları neden buhar yapıyor, sıkıntı olurmu ?

C: Balkon içerisinde çiçek var ise veya mutfak balkonu ise camlarda buhar oluşur. Buharın kaybolması için balkonun havalandırılması gerekir veya balkonun büyüklüğüne göre camların bir veya ikisine havalandırma deliği açılması buharı engelliyecektir. Buharın tek sıkıntısı terleme yaparak içeri su akması olur.