Ezgibanner

Eskişehir Odunpazarı Cam Balkon Uygulamaları

  • bksofficial
  • Standart Gönderi
  • Fuarlarımız

Üstelik oldukça makul bir fiyat politikası izleyerek saygıdeğer müşterilerimizin memnuniyetini hedefliyoruz efendim. Peki, ürünlerimizi benzer uygulamalardan ayıran ve ayrıcalıklı bir hale getiren farklılıklar nelerdir? Hep birlikte birbirinden muhteşem tasarımlarımızı inceleyelim. Ürünlerimizle ilgili olarak öncelikle bilinmesi gereken uzun yıllara dayalı araştırma ve geliştirme çalışmaları sonucunda ortaya çıktığıdır. Eskişehir Odunpazarı Cam Balkon Fiyatları Bireysel anlamda bu uygulamaya ayrılacak bir bütçe olduğu düşünüldüğünde Eskişehir Odunpazarı cam balkon fiyatları bağlamında en makul fiyatların firmamıza ait olduğunu rahatlıkla ifade edebiliriz. Bunun yanı sıra kredi kartına taksitlendirme imkânının da sunulduğu hizmet ve uygulamalarımız tam da sizin aradığınız türde çalışmaları içeriyor. Dilerseniz şimdi uygulamalarımızın ve ürünlerimizin teknik özelliklerini sizlerle paylaşalım. Benzersiz bir kilit sistemi ile sabitlenen 6 veya 10 milimetre arasındaki maksimum dayanıklılıkta üretilmiş temperli camlardan oluşan her bir tasarım sorunsuz bir şekilde kullanıma odaklanmış uygulamalardan oluşuyor. Eskişehir Odunpazarı cam balkon ürün ve hizmetleri anlamında konunun çok daha iyi anlaşılabilmesi adına maddeler halinde açıklama yapmak gerekirse.  Isıcamlı cam balkon sistemleri  Sürgülü ve katlanır cam balkon uygulamaları  Kış bahçesi uygulamaları  İşletmeler için özel tasarlanarak sahaya tatbik edilen vitrin sistemleri Olarak bir kategorilendirme yapmak pekâlâ mümkündür. Eskişehir Odunpazarı Cam Balkon Firmaları Elbette uygulamaya harcanacak enerji ve maliyet hesap edildiğinde kurumsal hizmetleri ile Eskişehir Odunpazarı cam balkon firması arayışınızda son verecek kuruluşumuzu tercih etmeniz yararınıza olacaktır. Eşikli veya eşiksiz modellerin yanı sıra, küpeşteli ve alüminyum bir konstrüksiyona sahip, yine alüminyum fitil ile desteklenmiş uygulamalarımızın görsellerine web sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca size sadece bir telefon mesafesinde olduğunuzu lütfen unutmayınız. Küçük bir hatırlatma daha yapalım, Eskişehir Odunpazarı cam balkon uygulamalarımızın tamamında perde kullanımı kolayca gerçekleşebiliyor. Firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ediyoruz ve şimdiden hayırlı olsun diyoruz efendim.

Adres

Öz Anadolu Sanayi Sitesi 1122. Cad.(Eski 22.Cad.) 1460 Sok.(Eski 682.Sok.) No:9-11 Ostim 06370 Yenimahalle/Ankara/Türkiye

Çağrı Merkezi

+90 850 259 0 257

Telefon

+90 312 395 0 495

Soru & Cevap

S: Cam balkon sisteminde camlar rüzgarda kırılır mı?

C: Kullanılan camlar temperlidir. Darbeye karşı normal cama göre yirmi kat daha fazla dayanıklıdır.

S: Evim binanın en üst katında. Balkonu kapatmak istiyorum ama belli bir kısmının üstü açık olduğu için kapama yapılırmı ?

C: Balkon kapamasının açıkta kalan bölümüne çeşitli malzemeler kullanılarak kapatılır. Seçenekler: kompozit panel levha, sandöviç panel, demir karkaslı osb, mebran, şıngıl

S: Evin balkonuna katlanır camla kapama yapıldı ama stor perde taktırmak istiyorum olurmu ?

C: Stor perdenin toplandığında balkonun açılmasına engel olmuyorsa yapılabilir. Yani cambalkon sistemlerin tavana bağlı kasasının üstünde veya iç önünde en az 8 cm mesafe olması gerekiyor.

S: Cambalkonda kullanılan cam kalınlığı nedir ?

C: Cam balkonlarda kullanılan cam genellikle 8 mm kalınlığındadır. Taleb üzerine 6 mm ve 10 mm cam kullanılabilir ama sistem buna uyumlu olması gereklidir.

S: Balkon camları nasıl temizlenir ?

C: Balkon camları toplanma yerlerine açıldıktan sonra dışa gelen kısım temizlenir kapatılıp içe gelen kısım temizlenir. Diğer camlarda bu şekilde temizlenir ve kapatılır. Böylelikle balkon dışına sarkmadan güvenli bir temizlil yapılmış olur.

S: Balkonumun ön kısmında kavisli bir çıkıntı var, kapama yapılabilirmi?

C: Bütün balkon şekilerine katlanır cambalkon uygulanabilir.

S: Balkonumun küpeştesi beton fakat bazı bölünleri demir. Kapama yapılabilirmi?

C: Küpeştenin demir olan bölümüne beton küpeştenin yüksekliğinde sabit cam koymak için alüminyum doğrama yapılıp üzerine cambalkon kapaması yapılır.

S: Balkonumu birkaç sene önce kapattırmıştım cam kenarındaki plastik fitiller sarardı ve bazıları kırıldı, değiştirmek istiyorum ama başka malzeme olur mu ?

C: Cambalkon kapamalarında kullanılan camfitilleri 3-4 sene öncesine kadar şeffaf fitil kullanmak meçburiyeti vardı çünkü başka şeçenek yoktu. Şimdi Alüminyum fitil ve mıknatıs fitil şeçeneği mevcut ama önceden kapama yapılmış balkonlardaki plastik fitilleri alüminyum fitil profili ile değiştirebiliyoruz.

S: Balkon kapaması için dışardan içeriyi göstermiyen cam var mı?

C: Aynalı cam ve renklicam seçenekleri var. Bu camların özelliği ışığın olduğu yeri gösterip ışığın olmadığı yeri göstermemesidir. Gündüz balkonun içinden dışarıyı görebilirsiniz, dışarıdan sizi göremezler. Ama akşam balkonda lamba yandığı zaman tersi olur.

S: Cambalkon kapamasından sonra balkon içine su alırmı ?

C: Cambalkon sistemleri hareketli yani kayar katlanır olduğu için kasa ve baza araında yarım santim boşluk kıl fitil ile kapatılmıştır rüzgarlı yağmurda bu bölümden sızdırma olabilir tabi balkonun yönüde etkendir.izelasyon olarak montaj vidalaınını üzerine, yan dikme altlarına çıkış ağzı önüne silikon çekilip kasanın dış altına tahliye kanalı açılarak su balkon dışına atılması sağlanır yinede yüzde yüz su almaz garantisi yoktur.

S: Kapatılan balkonda kullanılan vidalar çirkin bir görüntü veriyor ne yapılması gerekiyor ?

C: Montajda bazı vidalar dışardan görünür ama genellikle sistemin alüminyum rengine uyumlu tapalar ile kapatılması gerekir.

S: Balkon camlarını açtığım zaman neden kendi kendine kapanıyor ?

C: Cambalkon montajında sistemin stoplama aksesuarı var bazı firmalar kullanmıyor ama kanatların kendi kendine kapanmasını engellediği için kullanılması gerekir sizin balkonda kullanılmamış firmadan taleb edebilirsiniz.

S: Isıcamlı cam balkon kapamasının faydası var mı?

C: Geniş kullanımı olan balkonlarda yaz, kış ailenizle güzel vakitler geçirmek için ısıcamlı balkon kapama uygulanmalıdır. Çiftcam özelliğinden dolayı ısıya normal 8mm lik balkon kapamasına göre 12 ila 15 derece farkı vardır.

S: Binamızın balkonlarında eğim olduğu için cambalkon yaptırmakta sıkıntı olur mu?

C: Cambalkon montajı terazide takılması gerekir. Balkonun eğimine göre küpeştenin en yüksek olan ve tavanın zemine göre en düşük olan yerine göre imalat yapılır ve teraziye alınarak kasa sabitlenir altta ve üstte oluşan boşluklar kasanın içinden ve dışından uygun köşebentler ile kapatılarak montaj yapılır.

S: Balkonumda camlı küpeşte var üzerine cambalkon yapılır mı, ağırlıktan küpeşte camı kırılır mı?

C: Cam balkon sistemleri genellikle alttan taşımalı olduğu için küpeşte camına zarar verebilir, ama BKS cambalkon sistemi üstten taşımalı montaj yapıldığı için rahatlıkla küpeşte camına zarar vermeden uygulanabilir.

S: Cambalkon sistemlerinde tekerlerin önemi nedir ?

C: Cambalkon firmalarının sistemleri çift rulmanlı tekerler ile hareket etmektedirler. Birçok üründe olduğu gibi tekerlerinde kötü olanları var ucuz malzemeden yapılmış bu tekerler paslanıp hareket etmez hale gelir. Bu gibi durumlar ile karşılaşmamak için BKS CAM BALKON SİSTELERİ gibi kurumsal firmanın ürünlerini tercih etmelisiniz. BKS tekerlerine 10 yıl garanti vermektedir.

S: Cambalkon sisteminin camları neden buhar yapıyor, sıkıntı olur mu ?

C: Balkon içerisinde çiçek var ise veya mutfak balkonu ise camlarda buhar oluşur. Buharın kaybolması için balkonun havalandırılması gerekir veya balkonun büyüklüğüne göre camların bir veya ikisine havalandırma deliği açılması buharı engelliyecektir. Buharın tek sıkıntısı terleme yaparak içeri su akması olur.