Teker

BKS Cam Balkon Tekerlerinin Farkları Ve Ayrıcalıkları Nelerdir ?

  • bksofficial
  • Standart Gönderi
  • BKS Cam Balkon Tekeri

Evlerinize yapmış olduğumuz cam balkonları ustalar atölyede üretip evlerimize montajlarını yapmaktadır.

Sıradan hırdavatçı ve satıcılardan temin ettikleri markasız ve kimin ürettiği belli olmayan tekerleri sizlerin evine yapacakları cambalkon sistemine takarak nelere sebep olduklarının farkında bile değiller. Buralardan temin ettikleri tekerler genelde kalite, ölçü taşıma gücü kapasitesi kontrolleri olmayan ürünlerdir. Buralardan alınan ürünlerle yapılan balkonlarda hiçbir şekilde güvenli ortam sağlanamaz ve çok tehlikelidir. Hatta bazı yerlerde cam kanatların bile bu sebepten düştüğü görülmüştür.

Ayrıca piyasadaki firmaların %90 oranında ayarlı teker ile cam balkon yapmaktadır. Sebebi usta montajı kolaylaştırma adına vidalı ve ayarlı tekerler kullanmaktadır. Bu tekerler zamanla cıvatalarından gevşeyip cam kanatların balkondan aşağı düştüğünü, defalarca gazete haberlerinde gördük.

Dünyanın hiç bir yerinde raylı sistemlere ayarlı teker kullanılmamaktadır. Gevşeyen teker ve düşen cam balkon haberleri alttaki videodan izleyebilirsiniz.

Bu sebepten dolayıdır ki; Çalışmayan cam balkonlar, hareket etmeyen kanatlar, yürümeyen tekerler ve bir çok problemlerle karşılaşırsınız. Bin bir umut ve zevkle yaptırdığınız balkonunuz size gerçekten sorunlu, çalışmayan hatta tehlikeli bir ortam oluşturur. Tekrar usta, tekrar tamirat, tekrar servis ve usta çağrımak zorunda kalırsınız.!

BKS Katlanır Cambalkon Sistemleri yıllardır üretmiş olduğu tekerlerden şu ana kadar en ufacık bile tehlike arz etmeden yıllarca hizmet vermiştir.

Sebebi : BKS’nin üretmiş olduğu tüm tekerler CE Avrupa Standartları Belgeli ve TSE Kalite Standardına uygun kalite güvencesi olan BKS logosu ile üretilmektedir. Tüm tekerler gevşeyip kanatlar düşmemesi için yüksek basınçlı preslerde preslenerek vida kullanılmadan üretilmektedir.

Her bölgeye her ortama her keseye uygun zengin teker çeşitlerimiz sayesinde BKS kurulduğu günden beri tekerlerindeki kullanmış olduğu logosu ile gurur duymuştur. BKS’nin tekerleri pres baskı yöntemi ile üretildiğinden bayilerinin yapmış olduğu tüm balkonlar BKS’nin kaliteli sağlam tekerleri ile yapılmaktadır.

"Kaliteli Cam Balkon, Çalışan,Yürüyen, Kullanılabilir Cam Balkonlarla Mutlu İnsanlar"

Adres

Öz Anadolu Sanayi Sitesi 1122. Cad.(Eski 22.Cad.) 1460 Sok.(Eski 682.Sok.) No:9-11 Ostim 06370 Yenimahalle/Ankara/Türkiye

Mail

info@bkscam.com

Çağrı Merkezi

+90 850 259 0 257

Telefon

+90 312 395 0 495

Soru & Cevap

S: Cam balkon sistemlerinde camlar rüzgardan kırılır mı?

C: Cam balkon sisteminde kullanılan camlar temperlidir. Darbeye karşı 20 kat daha dayanıklıdır.

S: Cam balkon sistemlerinde camlar rüzgardan kırılır mı?

C: Cam balkon sisteminde kullanılan camlar temperlidir. Darbeye karşı 20 kat daha dayanıklıdır.

cam balkon cam balkon fiyatları cam balkon m2 fiyatları ısıcamlı cam balkon ısıcamlı cam balkon fiyatları en ucuz cam balkon fiyatları sürgülü cam balkon fiyatları katlanır cam balkon sistemleri demonte cam balkon cam balkon sistemleri Cam balkon kapatma cam balkon perdesi cam balkon fitili Cam balkon çeşitleri Cam balkon firmaları sürgülü cam balkon modelleri sürgülü cam balkon fiyatları cam balkon yorumları