En-Ucuz-Cam-Balkon-Fiyatlari

En Ucuz Cam Balkon Fiyatları

  • bksofficial
  • Standart Gönderi
  • Fuarlarımız

Çünkü firmamız oldukça makul düzeylerde cam balkon uygulamaları yapan kurumsal bir firmadır. Üstelik birçok ödeme kolaylığı sağladığımızı da ayrıca vurgulamak istiyoruz. Tabii kalitemizden hiçbir ödün vermeden uluslararası standartlarda projeler gerçekleştiren firmamızı tercih ederek çok doğru bir karar vermiş olacağınızı şimdiden belirtelim. Cam Balkon Fiyatı Uygulama Alanının Büyüklüğüne Göre Belirleniyor Elbette ya piyasadaki her ürün ve uygulamada olduğu gibi cam balkon fiyatı da yukarıya da aşağı yönlü değişkenlik gösteriyor. Bunun esas nedeni sizlerin tercih edeceği modelin ve uygulama yapılacak balkonun büyüklüğüdür diyebiliriz. Sonuçta maliyet hesaplamasında kullanılacak malzemenin miktarını ve işçilik bakımından harcanacak enerjiyi bu alanın büyüklüğü belirliyor. Dolayısıyla net bir fiyat verebilmek maalesef mümkün olmuyor. Fakat buna rağmen firmamızın piyasa şartlarına göre en ucuz cam balkon fiyatları politikasını sürdürdüğünü bilmenizi isteriz. Sürgülü ve Katlanır Cam Balkon Modelleri En Revaçta Ürünler Hiç kuşkusuz cam balkon uygulamaları söz konusu olduğunda projenin kullanışlı şekilde dizayn edilmesi en çok aranılan özelliklerin başında geliyor sözgelimi sürgülü ve katlanır cam balkon modelleri bu anlamda açık ara öndedir dememiz herhalde abartı olmayacaktır. Çünkü bu modellerin en önemli özelliği belirli bir güzergâh üzerinde kayar sistemle donatılmış olması ve istendiğinde katlanarak balkonun eski haline kolayca geri döndürülebilmesidir. Bu nedenle özellikle ev hanımlarının tercihinin bu sistemlerden yana olduğu ifade edilebilir. Cam Balkon Modelleri Onlarca Farklı Alt Başlıkta Sunuluyor Gürültü, toz, soğuk ve sıcak izolasyonunun sağlandığı geçmiş uygulamalarımızı lütfen web sayfamızda yer alan görseller üzerinden inceleyiniz. Cam balkon modelleri arasında yapacağınız tercih sonrasında firmamızla irtibat kurduğunuz andan itibaren uygulama sürecinin başlayacağını anti parantez belirtmiş olalım. Lütfen en ucuz cam balkon fiyatları ne kadardır veya uygulama maliyeti çok yüksek midir? Gibi endişeleriniz olmasın. Çünkü fiyatlarımız gerçekten oldukça rasyoneldir ve çeşitli ödeme kolaylıkları da sağlıyoruz. Telefonlarınızı bekliyoruz efendim. Hoşçakalınız

Adres

Öz Anadolu Sanayi Sitesi 1122. Cad.(Eski 22.Cad.) 1460 Sok.(Eski 682.Sok.) No:9-11 Ostim 06370 Yenimahalle/Ankara/Türkiye

Mail

info@bkscam.com

Çağrı Merkezi

+90 850 259 0 257

Telefon

+90 312 395 0 495

Soru & Cevap

S: Cam balkon sisteminde camlar rüzgarda kırılır mı?

C: Kullanılan camlar temperlidir. Darbeye karşı normal cama göre yirmi kat daha fazla dayanıklıdır.

S: Evim binanın en üst katında. Balkonu kapatmak istiyorum ama belli bir kısmının üstü açık olduğu için kapama yapılırmı ?

C: Balkon kapamasının açıkta kalan bölümüne çeşitli malzemeler kullanılarak kapatılır. Seçenekler: kompozit panel levha, sandöviç panel, demir karkaslı osb, mebran, şıngıl

S: Evin balkonuna katlanır cam ile kapama yapıldı ama stor perde taktırmak istiyorum olurmu ?

C: Stor perdenin toplandığında balkonun açılmasına engel olmuyorsa yapılabilir. Yani cam balkon sisteminin tavana bağlı kasasının üstünde veya iç önünde en az 8 cm mesafe olması gerekiyor.

S: Cam balkonda kullanılan cam kalınlığı nedir ?

C: Cam balkonlarda kullanılan cam genellikle 8 mm kalınlığındadır. Taleb üzerine 6 mm ve 10 mm cam kullanılabilir ama sistem buna uyumlu olması gereklidir.

S: Balkon camları nasıl temizlenir ?

C: Balkon camları toplanma yerlerine açıldıktan sonra dışa gelen kısım temizlenir kapatılıp içe gelen kısım temizlenir. Diğer camlarda bu şekilde temizlenir ve kapatılır. Böylelikle balkon dışına sarkmadan güvenli bir temizlil yapılmış olur.

S: Balkonumun ön kısmında kavisli bir çıkıntı var, kapama yapılabilirmi?

C: Bütün balkon şekilerine katlanır cam balkon uygulanabilir.

S: Balkonumun küpeştesi beton fakat bazı bölünleri demir. Kapama yapılabilirmi?

C: Küpeştenin demir olan bölümüne beton küpeştenin yüksekliğinde sabit cam koymak için alüminyum doğrama yapılıp üzerine cam balkon kapaması yapılır.

S: Balkonumu birkaç sene önce kapattırmıştım cam kenarındaki plastik fitiller sarardı ve bazıları kırıldı, değiştirmek istiyorum ama başka malzeme olur mu ?

C: Cam balkon kapamalarında kullanılan cam fitilleri 3-4 sene öncesine kadar şeffaf fitil kullanmak meçburiyeti vardı çünkü başka şeçenek yoktu. Şimdi Alüminyum fitil ve mıknatıs fitil şeçeneği mevcut ama önceden kapama yapılmış balkonlardaki plastik fitilleri alüminyum fitil profili ile değiştirebiliyoruz.

S: Balkon kapaması için dışardan içeriyi göstermiyen cam varmı ?

C: Aynalı cam ve renkli cam seçenekleri var. Bu camların özelliği ışığın olduğu yeri gösterip ışığın olmadığı yeri göstermemesidir. Gündüz balkonun içinden dışarıyı görebilirsiniz, dışarıdan sizi göremezler. Ama akşam balkonda lamba yandığı zaman tersi olur.

S: Cam balkon kapamasından sonra balkon içine su alırmı ?

C: Cam balkon sistemi hareketli yani kayar katlanır olduğu için kasa ve baza araında yarım santim boşluk kıl fitil ile kapatılmıştır rüzgarlı yağmurda bu bölümden sızdırma olabilir tabi balkonun yönüde etkendir.izelasyon olarak montaj vidalaınını üzerine, yan dikme altlarına çıkış ağzı önüne silikon çekilip kasanın dış altına tahliye kanalı açılarak su balkon dışına atılması sağlanır yinede yüzde yüz su almaz garantisi yoktur.

S: Kapatılan balkonda kullanılan vidalar çirkin bir görüntü veriyor ne yapılması gerekiyor ?

C: Montajda bazı vidalar dışardan görünür ama genellikle sistemin alüminyum rengine uyumlu tapalar ile kapatılması gerekir.

S: Balkon camlarını açtığım zaman neden kendi kendine kapanıyor ?

C: Cam balkon montajında sistemin stoplama aksesuarı var bazı firmalar kullanmıyor ama kanatların kendi kendine kapanmasını engellediği için kullanılması gerekir sizin balkonda kullanılmamış firmadan taleb edebilirsiniz.

S: Isıcamlı cam balkon kapamasının faydası varmı?

C: Geniş kullanımı olan balkonlarda yaz, kış ailenizle güzel vakitler geçirmek için ısıcamlı balkon kapama uygulanmalıdır. Çift cam özelliğinden dolayı ısıya normal 8mm lik balkon kapamasına göre 12 ila 15 derece farkı vardır.

S: Binamızın balkonlarında eğim olduğu için cam balkon yaptırmakta sıkıntı olurmu ?

C: Cam balkon mantajı terazide takılması gerekir. Balkonun eğimine göre küpeştenin en yüksek olan ve tavanın zemine göre en düşük olan yerine göre imalat yapılır ve teraziye alınarak kasa sabitlenir altta ve üstte oluşan boşluklar kasanın içinden ve dışından uygun köşebentler ile kapatılarak montaj yapılır.

S: Balkonumda camlı küpeşte var üzerine cam balkon yapılırmı, ağırlıktan küpeşte camı kırılırmı ?

C: Cam balkon sistemleri genellikle alttan taşımalı olduğu için küpeşte camına zarar verebilir, ama BKS cam balkon sistemi üstten taşımalı montaj yapıldığı için rahatlıkla küpeşte camına zarar vermeden uygulanabilir.

S: Cam balkon sisteminde tekerlerin önemi nedir ?

C: Cam balkon firmalarının sistemleri çift rulmanlı tekerler ile hareket etmektedirler. Birçok üründe olduğu gibi tekerlerinde kötü olanları var ucuz malzemeden yapılmış bu tekerler paslanıp hareket etmez hale gelir. Bu gibi durumlar ile karşılaşmamak için BKS CAM BALKON SİSTELERİ gibi kurumsal firmanın ürünlerini tercih etmelisiniz. BKS tekerlerine 10 yıl garanti vermektedir.

S: Cam balkon sisteminin camları neden buhar yapıyor, sıkıntı olurmu ?

C: Balkon içerisinde çiçek var ise veya mutfak balkonu ise camlarda buhar oluşur. Buharın kaybolması için balkonun havalandırılması gerekir veya balkonun büyüklüğüne göre camların bir veya ikisine havalandırma deliği açılması buharı engelliyecektir. Buharın tek sıkıntısı terleme yaparak içeri su akması olur.