D%C4%B0%C4%9EER%20F%C4%B0T%C4%B0LLER

Mıknatıslı Cambalkon Fitilinden Rüzgar Girer Mi?

  • bksofficial
  • Standart Gönderi
  • Cambalkonfitili

Mevcut piyasada fason olarak her yerde bulunan alüminyum ve plastik fitiller bulunur. Lakin bu fitillere ister istemez yağmur, rüzgar ve toz girecektir. Bu fitiller mevcut kanadın camına takılıyor yada silikon ile yapıştırılıyor, diğer taraftaki cam alnından karşı tarafa geçerek kapatıyor. Bu arada hiç bir yalıtım olmadığından toz, yağmur hatta rüzgarlı havalarda balkonunuzda ıslık bile çaldığı görülür.

İşte bu nedenle BKS KATLANIR CAM SİSTEMLERİ olarak mıknatıslı fitili ürettik. Mıknatıslı fitil iki cam arasında manyetik çekim gücü sayesinde iki cam kanadı birbirine çekerek iki cam arasında hiç boşluk bırakmadığından yağmur suyu, rüzgar, toz vs. hiç bir şekilde balkonunuz bu olumsuzluklardan etkilenmez.

Sizlerde cambalkon yaptırmadan önceki araştırmalarınızın sonucunda, diğer fitillerle mıknatıslı fitilin arasındaki farkları muhakkak karşılaştırmanızda fayda vardır.

Adres

Öz Anadolu Sanayi Sitesi 1122. Cad.(Eski 22.Cad.) 1460 Sok.(Eski 682.Sok.) No:9-11 Ostim 06370 Yenimahalle/Ankara/Türkiye

Mail

info@bkscam.com

Çağrı Merkezi

+90 850 259 0 257

Telefon

+90 312 395 0 495

Soru & Cevap

S: Cam balkon sistemlerinde camlar rüzgardan kırılır mı?

C: Cam balkon sisteminde kullanılan camlar temperlidir. Darbeye karşı 20 kat daha dayanıklıdır.

S: Cam balkon sistemlerinde camlar rüzgardan kırılır mı?

C: Cam balkon sisteminde kullanılan camlar temperlidir. Darbeye karşı 20 kat daha dayanıklıdır.

cam balkon cam balkon fiyatları cam balkon m2 fiyatları ısıcamlı cam balkon ısıcamlı cam balkon fiyatları en ucuz cam balkon fiyatları sürgülü cam balkon fiyatları katlanır cam balkon sistemleri demonte cam balkon cam balkon sistemleri Cam balkon kapatma cam balkon perdesi cam balkon fitili Cam balkon çeşitleri Cam balkon firmaları sürgülü cam balkon modelleri sürgülü cam balkon fiyatları cam balkon yorumları