Apartmanda%20cam%20balkon

Mıknatıslı Fitilin Cam Balkondaki Temizliğe Etkisi Nelerdir ?

  • bksofficial
  • Standart Gönderi
  • Cambalkonfitili

Cambalkonda kanatların arasındaki fitiller manzara, görüntü, estetik ve temizlik anlamında çok önemlidir. Cambalkon yaptırmaktaki esas amaçlarımızdan bir tanesi öncelikle balkonumuzun ferah ve manzaramızı muhafaza ederek güzel bir görüntü sunmasıdır.

Balkonunuza cambalkon yaptırdığınız andan itibaren çok güzel bir yaşam alanı kazanırsınız. Genellikle de uygun hava koşullarında evinizde en fazla zaman geçirdiğiniz bir alan haline gelir lakin bu güzellikle birlikte evinizde cam temizleme işi de artacaktır.

Cambalkon hareketli bir sistem olduğundan doğal olarak birçok materyal bulunmaktadır. Profil, teker, fitil vs gibi. Materyal sayısı arttıkça bildiğiniz üzere temizlik zorlaşmaktadır. Son yıllarda çıkan cam kanatların arasında fitil olarak kullanılan içinde kıl fitiller bulunan alüminyum fitil diye adlandırılan profiller hem manzaranızı engelleyecek hem de aşağıda görüldüğü üzere iki kanat arasına bir biri üzerine geçtiğinden alüminyum fitilin arasında bulunan kıl fırçalar pislik tutacaktır. Bu kıl fırça ve profilin arasındaki pislikleri isteseniz de temizlemek mümkün değildir, camlarınızı temizleyip camları kapattığınız anda kıl fırçalardaki pislikler temizlemiş olduğunuz tertemiz camlarınızı kirletecektir.

İşte bunun için özellikle cam balkon yaptırırken cam balkon yaptıracağınız firmadan özellikle mıknatıslı cambalkon fitili isteyiniz. Mıknatıslı fitil zarif tasarımı ve yüksek kalitesi sayesinde camlarınız kolay temizlenip uzun zaman tertemiz kalacaktır ince ve estetik tasarımı sayesinde iki kanat arasında fitil olduğu bile anlaşılmayacak kadar ince olduğundan dolayı size çok güzel görüş açısı da sağlayacaktır. Sizlere en değer verdiğiniz eşiniz ve çocuklarınız ile birlikte balkonunuzda güzel ve mutlu yaşamlar geçirmenizi dileriz. Siz de Bayilerimiz ve BKS Cambalkon sayfamızda kayıtlı Türkiye’nin ve dünyanın farklı bölgelerinde bulunan bayilerimizden biri ile irtibata geçerek balkonunuzu mıknatıslı fitil özellikli yaptırırsanız bu özelliklere sahip olabilirsiniz. Sadece bayilerimizde bulunan mıknatıslı fitili inceleyerek balkonunuza cambalkon yaptırabilirsiniz.

Adres

Öz Anadolu Sanayi Sitesi 1122. Cad.(Eski 22.Cad.) 1460 Sok.(Eski 682.Sok.) No:9-11 Ostim 06370 Yenimahalle/Ankara/Türkiye

Mail

info@bkscam.com

Çağrı Merkezi

+90 850 259 0 257

Telefon

+90 312 395 0 495

Soru & Cevap

S: Cam balkon sistemlerinde camlar rüzgardan kırılır mı?

C: Cam balkon sisteminde kullanılan camlar temperlidir. Darbeye karşı 20 kat daha dayanıklıdır.

S: Cam balkon sistemlerinde camlar rüzgardan kırılır mı?

C: Cam balkon sisteminde kullanılan camlar temperlidir. Darbeye karşı 20 kat daha dayanıklıdır.

cam balkon cam balkon fiyatları cam balkon m2 fiyatları ısıcamlı cam balkon ısıcamlı cam balkon fiyatları en ucuz cam balkon fiyatları sürgülü cam balkon fiyatları katlanır cam balkon sistemleri demonte cam balkon cam balkon sistemleri Cam balkon kapatma cam balkon perdesi cam balkon fitili Cam balkon çeşitleri Cam balkon firmaları sürgülü cam balkon modelleri sürgülü cam balkon fiyatları cam balkon yorumları