mıknatıslı fitilin faydaları

Neden Bks Mıknatıslı Fitil ?

  • bksofficial
  • Standart Gönderi
  • Cambalkonfitili

Sizlere bu konuda biraz ilginç bilgiler vermek istiyorum.Maalesef içinde bulunduğumuz 21. yy. insanlar para kazanmak ve kendi menfaatleri için her yol mubah mantığı ile ticaret ve iş yapmaktadırlar. Kurumsal ve marka bilinirliği olan firmalardan ürün temin edemedikleri için gidip mahalle aralarındaki yada sanayilerdeki hırdavatçı tarzındaki dükkanlardan merdiven altı diye tabir edilen yerlerde üretilmiş malzeme ve ürünleri temin ederek cambalkon yapan kişiler, atölyeler ve firmalar bulunmaktadır.

Gelişmiş ülkelerde olduğu gibi kurumsal firmalar yüksek maliyetlerle uzman mühendisler yönetiminde Ar-Ge çalışması yaparak ülke ekonomisine katkıda bulunurlar. Üretmiş oldukları ürünleri devamlı bir şekilde geliştirir ve ciddi paralar harcanır. Ortaya çıkan ürünlerde amacına uygun ve kaliteli ürünler çıkmaktadır. Bu firmalar üretmiş olduğu ürünleri yurt içi ve yurt dışı sunum ve satışını gerçekleştirerek haklı gururunu yaşar.

bks mıknatıslı fitil

Kısacası;

BKS Katlanır Cam Sistemleri Ltd. Şti. olarak, yapmış olduğumuz Ar-Ge çalışmaları sonucunda üretmiş olduğumuz cambalkonların cam panellerin arasında çok maksatlı olarak mıknatıslı fitilde tam bu konuları içermektedir. Özel bir ürün olan mıknatıslı cambalkon fitili laboratuvar ve testlerden sonra ortaya kalitesi ile sizlerin huzuruna çıkmıştır. Manyetik mıknatıslı fitil özel üretilmiş olup elastik bir yapıya sahiptir -30+50 dereceye kadar dayanıklı olup 10 yıl garantimiz altındadır. Mıknatıslı fitilin yapışmasını sağlayan Amerikan 3m bant firması ile çalışma testleri sonucunda firmamız ortaya kaliteli bir ürün çıkartmıştır. Mıknatıslı cambalkon fitilinde kullanılan bantların ömrü yapıştığı yüzeyin ömrü kadar ömrü vardır. Sizlere BKS Cambalkon sistemlerinin üretmiş olduğu hem ürünlerinin hem de Mıknatıslı Cambalkon Fitilinin neden kaliteli ürettiğini anlatmaya ve bilgilendirmeye çalıştık.

BKS MIKNATISLI FİTİL

Mıknatıslı fitil balkonunuza cambalkon yaptırdığınız andan itibaren çok güzel bir yaşam alanı kazandırır. Genellikle de uygun hava koşullarında evinizde en fazla zaman geçirdiğiniz bir yaşam alanı haline gelir.

Sizlere en değer verdiğiniz eşiniz ve çocuklarınız ile birlikte balkonunuzda huzurlu ve mutlu zaman geçirmeniz dileği ile bayilerimiz ve http://cambalkon.com.tr/ sayfamızda kayıtlı Türkiye’nin her bölgesinde bulunan bayilerimizden biri ile irtibata geçerek balkonunuzu mıknatıslı fitilli olarak yaptırırsanız bu özelliklere sahip olabilirsiniz.

Temiz Cambalkonlar, Temiz ortam, Temiz hayat ve Mutlu insanlar.

Adres

Öz Anadolu Sanayi Sitesi 1122. Cad.(Eski 22.Cad.) 1460 Sok.(Eski 682.Sok.) No:9-11 Ostim 06370 Yenimahalle/Ankara/Türkiye

Mail

info@bkscam.com

Çağrı Merkezi

+90 850 259 0 257

Telefon

+90 312 395 0 495

Soru & Cevap

S: Cam balkon sistemlerinde camlar rüzgardan kırılır mı?

C: Cam balkon sisteminde kullanılan camlar temperlidir. Darbeye karşı 20 kat daha dayanıklıdır.

S: Cam balkon sistemlerinde camlar rüzgardan kırılır mı?

C: Cam balkon sisteminde kullanılan camlar temperlidir. Darbeye karşı 20 kat daha dayanıklıdır.

cam balkon cam balkon fiyatları cam balkon m2 fiyatları ısıcamlı cam balkon ısıcamlı cam balkon fiyatları en ucuz cam balkon fiyatları sürgülü cam balkon fiyatları katlanır cam balkon sistemleri demonte cam balkon cam balkon sistemleri Cam balkon kapatma cam balkon perdesi cam balkon fitili Cam balkon çeşitleri Cam balkon firmaları sürgülü cam balkon modelleri sürgülü cam balkon fiyatları cam balkon yorumları