Satış Ekibimiz

BKS Yurt Dışı Satış Yöneticisi

Daria Korolova - Yurt Dışı Satış Yöneticisi

 • Tr
 • En
 • Ua
 • Ru

Daria Korolova Ukrayna doğumlu olup 2013 yılında Türkiye’ye yerleşmiştir. East Ukrainian Volodymyr Dahl National Üniversitesinde Pazarlama bölümünde Master eğitimini tamamlamıştır. Türkiye’de 2015 yılında Orta Anadolu ihracat Birliğinden Diş Ticaret sertifikası almıştır. Bir dönem Amerika’da cankurtaran olarak çalışmıştır. BKS'nin Yurt dışı müşteri ilişkilerini Rusça ve İngilizce olmak üzere iki dilde yürütmektedir.
BKS Yurt Dışı Satış Temsilcisi

Ebru Taşcıoğlu - Yurt Dışı Satış Temsilcisi

 • Tr
 • En
 • De

Ebru Taşcıoğlu BKS bünyesinde Yurt dışı temsilciliği departmanında görev almaktadır. Almanya doğumlu olan Ebru Taşcıoğlu yurt dışın'da temel eğitimini bitirdikten sonra Türkiye'de Alman Dili ve Edebiyatı bölümün'de Lisans eğitimini tamamlamıştır. Yurtdışı bağlantılı firmalarda, Turizm sektöründe iş hayatını sürdürmüş ve satış sektöründe deneyimler edinmiştir.Yurtdışı çağrı Merkezinin takım liderliği pozisyonunda görev almıştır. BKS'nin Yurt dışı müşteri ilişkilerini Almanca ve ingilizce olmak üzere iki dilde yürütmektedir.
BKS Yurt Dışı Satış Temsilcisi

Tuna Ekinci - Yurt Dışı Satış Temsilcisi

 • Tr
 • En
 • Es

Tuna Ekinci BKS bünyesinde yurtdışı temsilciliği departmanında görev almaktadır. Ankara Üniversitesi İspanyol Dili ve Edebiyatı bölümünü bitirmiştir ve akabinde 3 yıl İspanyolca Öğretmenliği yapmıştır. BKS’nin yurtdışı müşteri ilişkilerini İspanyolca ve İngilizce olarak iki dilde yürütmektedir.
BKS İç Anadolu Bölgesi Satış Yöneticisi

Aylin Eliyazıcı - İç Anadolu Bölgesi Satış Yöneticisi

 • Tr

Aylin Eliyazıcı BKS'de Türkiye İç Anadolu, Güney Doğu ve Akdeniz Bölgesi Satış Yöneticisi olarak görev almaktadır. 2012 yılından bu yana Cam Balkon sektöründe aktif satış, proje yönetimi ve müşteri ilişkilerini yürütmüştür. Aylin Eliyazıcı 2018 yılı itibarıyla BKS bünyesinde Bölge yöneticisi ve Proje Danışmanı olarak görev yapmaktadır.
BKS Karadeniz Bölgesi Satış Yöneticisi

Fethullah Yavuz - Karadeniz Bölgesi Satış Yöneticisi

BKS Ege Bölgesi Satış Yöneticisi

Onur Tunalı - Ege Bölgesi Satış Yöneticisi

BKS Marmara Bölgesi Satış Yöneticisi

Gökberk Yıldız - Marmara Bölgesi Satış Yöneticisi

 • Tr

Gökberk Yıldız BKS firmasında Temmuz 2018'den beri Marmara Bölge Yöneticisi Pozisyonunda görev almaktadır. Gökberk Yıldız Başkent Üniversitesi Uluslararası Ticaret Mezunu olup BKS ailesine katılmadan önce proje müdürü olarak görev almaktaydı, 2015 senesinde Proje yöneticiliği ve İş analistliği sertifikasyon programlarına katılıp Proje Yöneticiliği ve İş Analisti belgelerini almaya hak kazanmıştır. 1998-2010 yılları arasında kayak sporundan milli takımlar düzeyinde bir çok uluslararası müsabakalarda Ay-Yıldızlı armayı başarıyla temsil etmiştir.
BKS Satış Teknik Destek Birimi

Ömer Ertürk - Satış Teknik Destek Birimi

Adres

Öz Anadolu Sanayi Sitesi 1122. Cad.(Eski 22.Cad.) 1460 Sok.(Eski 682.Sok.) No:9-11 Ostim 06370 Yenimahalle/Ankara/Türkiye

Mail

info@bkscam.com

Çağrı Merkezi

+90 850 259 0 257

Telefon

+90 312 395 0 495

Soru & Cevap

S: Cam balkon sistemlerinde camlar rüzgardan kırılır mı?

C: Cam balkon sisteminde kullanılan camlar temperlidir. Darbeye karşı 20 kat daha dayanıklıdır.

S: Cam balkon sistemlerinde camlar rüzgardan kırılır mı?

C: Cam balkon sisteminde kullanılan camlar temperlidir. Darbeye karşı 20 kat daha dayanıklıdır.

cam balkon cam balkon fiyatları cam balkon m2 fiyatları ısıcamlı cam balkon ısıcamlı cam balkon fiyatları en ucuz cam balkon fiyatları sürgülü cam balkon fiyatları katlanır cam balkon sistemleri demonte cam balkon cam balkon sistemleri Cam balkon kapatma cam balkon perdesi cam balkon fitili Cam balkon çeşitleri Cam balkon firmaları sürgülü cam balkon modelleri sürgülü cam balkon fiyatları cam balkon yorumları