BKS Lux Sürgülü Sistem

Uzun Ömürlü Sorunsuz Sistemler İçin BKS Logolu Ürünleri Tercih Edin

LUXSURGULUCAMKESITTTT
LUXSURGULUCAMKESITTTT
 • BKS Lux Sürgülü Sistem

  BKS Lux Sürgülü Sistem dünyada muadili olmayan, patentli ürünlerimiz bünyesine en son eklenen yeni sistemimizdir. BKS Lux Sürgülü Sistem düz,90 ve 135 derece açılı yapılarda kullanılır. Genellikle cafelerde, restorantlarda ve özel müstakil evlerde tercih edilir. ayrıca isteğe bağlı kendi üretimimiz, kendi tasarımız, patenti bize ait, cep telefonunuz ile kontrol edilebilen motor sayesinde otomatik açılıp kapanabilir.


  CAM BALKONLARINIZA KALİTELİ AKSESUARLAR

  BKS Lux Sürgülü Sistemde kullanılan
  tüm ürünler hammadde kalitesinin özelliğinden
  güneş,yağmur,soğuk,kar
  gibi dış hava koşullarından
  etkilenmeden uzun yıllar cambalkonunuzu kullanabilirsiniz.

  LUXSURGULUAKSESUAR  CAM BALKONUNUZA UYGUN RENK SEÇENEKLERİ

  press ve eloksal renk seçeneklerimiz bulunmaktadır. ayrıca cambalkonunuza özel olarak mekanınıza uygun olarak istemiş olduğunuz rengi ral kataloğundaki renklerden üretiminide sizlere sunuyoruz

  LUXSURGULUPROFIL


  CAM BALKONLARINIZA FARKLI KALINLIK VE RENKLERDE TEMPERLİ CAM SEÇENEĞİ

  BKS Lux Sürgülü Sistemde 6-8-10-20(4+12+4) mm kalınlığında ve farklı renklerde cam seçebilirsiniz

  LUXSURGULUCAM


  KALİTELİ, SAĞLAM VE RAHAT YÜRÜYEN TEKERLER

  cambalkonlarınız için polyemit esanslı plastik hassas ayar yapmaya imkan sağlanyan ayarlanabilir tasarımdır. Bütün tekerlerimiz ce stardında ve gerekli yük güç testleri yapıldıktan sonra üretilmektedir.

  LUXSRUGULUTERKER


  GÜÇLÜ RAY SİSTEMLERİ

  Bks Lux Sürgülü Sistemde Kullanılan Kasa Profili (Ray Profili), 3'lü ve 5'li ray seçeneklerimiz mevcuttur.yapılan yük taşıma testleri sonucunda Her Bir paneldeki çift teker sayesinde ray üzerinde dengeli gidecek şekilde Dizayn Edilmiş Ve Üretilmiştir.

  LUXSURGULUKESIT

  ÇOKLU KIL FİTİLLİN ÖNEMİ

  Bks Lux Sürgülü Sistemde Kullanılan Kasa Profili 5'li sistemde 14 fitil kanalı 3'lü sistemde 8 kıl fitil kanalı ek olarak her bazada 2'şer adet kıl fitil bulunmaktadır. bu sistem sayesinde üstün yalıtım imkanından isteğe bağlı faydalanabilirsiniz.

  LUXSURGULUKESIT

  kenetlenebilir tasarımlı mıknatıslı fitil

  Bks Lux Sürgülü Sistemde kullanılan geniş yapısı ve kenetlenebilir özellikli mıknatıslı fitil saysesinde su,toz ve hava geçirgenliğini en minumum seviyelere indirerek size üstün yalıtım özellikleri sunar.

  LUXSURGULUKESIT

  İSTEĞE BAĞLI (OPİSYONEL) SİNEKLİK

  Bks Lux Sürgülü Sistemde kullanılan sineklik profili sayesinde, böcek ve sineklerden korunarak temiz havadan faylanabilirsiniz.

  LUXSURGULUKESIT


 • Teknik Özellikleri

  • Cam Kalınlığı ve Özelliği: 6,8,10,20(4+12+4) mm.
  • Cam Rengi: Şeffaf, Füme, Bronz, Yeşil, Mavi
  • Profil rengi: Pres, Eloksal, ve (özel diğer RAL renklerinde üretilebilir)
  • Aksesuar rengi: Siyah
  • Cam fitili: Mıknatıs,Alüminyum.
  • Max. Kanat genişliği: 1300 mm.
  • Max. panel yüksekliği: 4000 mm.
  • Max. panel sayısı:3-5

  Uygulanabilir Mekanlar

  • Balkon
  • Otel
  • Cafe
  • Restoran
  • Bar
  • Yüzme Havuzu
  • Teras
  • Veranda
  • Çay Bahçesi
  • Bağ Evleri
  • Düğün Salonu
  • Ofis Bölmeleri
  • Özel İşletmeler

  Uygulama Şekilleri

  1
 • bks-lux-surgulu-uclu-ray-alt
  BKS LUX SÜRGÜLÜ 3'LÜ RAY ALT
  bks-lux-surgulu-besli-ray-alt
  BKS LUX SÜRGÜLÜ 5'Li RAY ALT

  bks-lux-surgulu-doksan-derece-dikme-profili
  BKS LUX SÜRGÜLÜ 90 DERECE DİKME PROFİLİ
  bks-lux-surgulu-cam-ara-profili
  BKS LUX SÜRGÜLÜ CAM ARA PROFİLİ
  bks-lux-surgulu-cam-cıtası-altımm
  BKS
  LUX SÜRGÜLÜ CAM ÇITASI 6 MM
  bks-lux-surgulu-kanat-bırlesım-profili
  BKS LUX SÜRGÜLÜ KANAT BİRLEŞİM PROFİLİ

  bks-lux-surgulu-moduler-baza
  BKS LUX SÜRGÜLÜ MODÜLER BAZA
  bks-lux-surgulu-sineklik-citasi
  BKS LUX SÜRGÜLÜ SİNEKLİK ÇITASI
  bks-lux-surgulu-yan-dikme-profili
  BKS LUX SÜRGÜLÜ YAN DİKME PROFİLİ
  bks-lux-surgulu-ray-takozu-duz
  BKS LUX SÜRGÜLÜ BEŞLİ KİT
  bks-lux-surgulu-surme-gomme-kilit
  BKS LUX SÜRGÜLÜ BEŞLİ KİT (PASLANMAZ SET)
  bks-lux-surgulu-yan-kapak
  BKS LUX SÜRGÜLÜ ÜÇLÜ KİT
  bks-lux-surgulu-yan-kapak
  BKS LUX SÜRGÜLÜ ÜÇLÜ KİT (PASLANMAZ SET)

BKS Geniş Sistem ve Ürün Çeşitlerimiz İle Her Proje Ve Mekena Uygun Sistemlerimizi İnceleyip Videolarımızı İzleyebilirsiniz.

Blog

isicamlibalkon

Isı Camlı Balkon

**Başta yakıt tasarrufu olmak üzere bir çok yönden sayısız avantajları bulunan ısı camlı balkon bugün için izolasyon tercih listesinin başında yer alıyor. Tabi uygulamanın profesyonel bir anlayışla dizayn edilmesi gerekiyor ve kurumsal bir firma hizmetine ihtiyaç bulunuyor. Eğer bu son derece yararlı uygulamayı sizlerde edinmek istiyorsanız aradığınız profesyonel hizmetlerin tamamını sayfamızda bulabileceğinizi büyük bir mutlulukla ifade etmek isteriz efendim. **

Devamını Oku
Gulpenbanner

Tosya Cam Balkon

Artık her yapıda kendisine yer bulan cam balkon uygulamaları Kastamonu Tosya cam balkon uygulama ve projelendirme sistemleri ile çok daha modern bir şekle bürünüyor. Firma olarak bizlerde bu modern uygulamayı profesyonel şartlarda sizlere sunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Elbette firmamızı diğer uygulama firmalarından ayıran pek çok farkındalık bulunuyor ve kendine özel sistemleri sizlere takdim ediyoruz.

Devamını Oku
Buresbanner

Eskişehir İnönü Cam Balkon Uygulamaları

Son yılların modern uygulaması cam balkon sistemlerine artık her inşaat projesinde rastlamak pekâlâ mümkün. Eskişehir İnönü cam balkon uygulamaları olarak bu modern uygulamanın ilçemizdeki temsilcisi olmaktan bizler de gurur duyuyoruz efendim. Üstelik oldukça makul fiyatlar ve çeşitli ödeme kolaylıkları da sağlıyoruz.

Devamını Oku

Adres

Öz Anadolu Sanayi Sitesi 1122. Cad.(Eski 22.Cad.) 1460 Sok.(Eski 682.Sok.) No:9-11 Ostim 06370 Yenimahalle/Ankara/Türkiye

Mail

info@bkscam.com

Çağrı Merkezi

+90 850 259 0 257

Telefon

+90 312 395 0 495

Soru & Cevap

S: Cam balkon sisteminde camlar rüzgarda kırılır mı?

C: Kullanılan camlar temperlidir. Darbeye karşı normal cama göre yirmi kat daha fazla dayanıklıdır.

S: Evim binanın en üst katında. Balkonu kapatmak istiyorum ama belli bir kısmının üstü açık olduğu için kapama yapılırmı ?

C: Balkon kapamasının açıkta kalan bölümüne çeşitli malzemeler kullanılarak kapatılır. Seçenekler: kompozit panel levha, sandöviç panel, demir karkaslı osb, mebran, şıngıl

S: Evin balkonuna katlanır cam ile kapama yapıldı ama stor perde taktırmak istiyorum olurmu ?

C: Stor perdenin toplandığında balkonun açılmasına engel olmuyorsa yapılabilir. Yani cam balkon sisteminin tavana bağlı kasasının üstünde veya iç önünde en az 8 cm mesafe olması gerekiyor.

S: Cam balkonda kullanılan cam kalınlığı nedir ?

C: Cam balkonlarda kullanılan cam genellikle 8 mm kalınlığındadır. Taleb üzerine 6 mm ve 10 mm cam kullanılabilir ama sistem buna uyumlu olması gereklidir.

S: Balkon camları nasıl temizlenir ?

C: Balkon camları toplanma yerlerine açıldıktan sonra dışa gelen kısım temizlenir kapatılıp içe gelen kısım temizlenir. Diğer camlarda bu şekilde temizlenir ve kapatılır. Böylelikle balkon dışına sarkmadan güvenli bir temizlil yapılmış olur.

S: Balkonumun ön kısmında kavisli bir çıkıntı var, kapama yapılabilirmi?

C: Bütün balkon şekilerine katlanır cam balkon uygulanabilir.

S: Balkonumun küpeştesi beton fakat bazı bölünleri demir. Kapama yapılabilirmi?

C: Küpeştenin demir olan bölümüne beton küpeştenin yüksekliğinde sabit cam koymak için alüminyum doğrama yapılıp üzerine cam balkon kapaması yapılır.

S: Balkonumu birkaç sene önce kapattırmıştım cam kenarındaki plastik fitiller sarardı ve bazıları kırıldı, değiştirmek istiyorum ama başka malzeme olur mu ?

C: Cam balkon kapamalarında kullanılan cam fitilleri 3-4 sene öncesine kadar şeffaf fitil kullanmak meçburiyeti vardı çünkü başka şeçenek yoktu. Şimdi Alüminyum fitil ve mıknatıs fitil şeçeneği mevcut ama önceden kapama yapılmış balkonlardaki plastik fitilleri alüminyum fitil profili ile değiştirebiliyoruz.

S: Balkon kapaması için dışardan içeriyi göstermiyen cam varmı ?

C: Aynalı cam ve renkli cam seçenekleri var. Bu camların özelliği ışığın olduğu yeri gösterip ışığın olmadığı yeri göstermemesidir. Gündüz balkonun içinden dışarıyı görebilirsiniz, dışarıdan sizi göremezler. Ama akşam balkonda lamba yandığı zaman tersi olur.

S: Cam balkon kapamasından sonra balkon içine su alırmı ?

C: Cam balkon sistemi hareketli yani kayar katlanır olduğu için kasa ve baza araında yarım santim boşluk kıl fitil ile kapatılmıştır rüzgarlı yağmurda bu bölümden sızdırma olabilir tabi balkonun yönüde etkendir.izelasyon olarak montaj vidalaınını üzerine, yan dikme altlarına çıkış ağzı önüne silikon çekilip kasanın dış altına tahliye kanalı açılarak su balkon dışına atılması sağlanır yinede yüzde yüz su almaz garantisi yoktur.

S: Kapatılan balkonda kullanılan vidalar çirkin bir görüntü veriyor ne yapılması gerekiyor ?

C: Montajda bazı vidalar dışardan görünür ama genellikle sistemin alüminyum rengine uyumlu tapalar ile kapatılması gerekir.

S: Balkon camlarını açtığım zaman neden kendi kendine kapanıyor ?

C: Cam balkon montajında sistemin stoplama aksesuarı var bazı firmalar kullanmıyor ama kanatların kendi kendine kapanmasını engellediği için kullanılması gerekir sizin balkonda kullanılmamış firmadan taleb edebilirsiniz.

S: Isıcamlı cam balkon kapamasının faydası varmı?

C: Geniş kullanımı olan balkonlarda yaz, kış ailenizle güzel vakitler geçirmek için ısıcamlı balkon kapama uygulanmalıdır. Çift cam özelliğinden dolayı ısıya normal 8mm lik balkon kapamasına göre 12 ila 15 derece farkı vardır.

S: Binamızın balkonlarında eğim olduğu için cam balkon yaptırmakta sıkıntı olurmu ?

C: Cam balkon mantajı terazide takılması gerekir. Balkonun eğimine göre küpeştenin en yüksek olan ve tavanın zemine göre en düşük olan yerine göre imalat yapılır ve teraziye alınarak kasa sabitlenir altta ve üstte oluşan boşluklar kasanın içinden ve dışından uygun köşebentler ile kapatılarak montaj yapılır.

S: Balkonumda camlı küpeşte var üzerine cam balkon yapılırmı, ağırlıktan küpeşte camı kırılırmı ?

C: Cam balkon sistemleri genellikle alttan taşımalı olduğu için küpeşte camına zarar verebilir, ama BKS cam balkon sistemi üstten taşımalı montaj yapıldığı için rahatlıkla küpeşte camına zarar vermeden uygulanabilir.

S: Cam balkon sisteminde tekerlerin önemi nedir ?

C: Cam balkon firmalarının sistemleri çift rulmanlı tekerler ile hareket etmektedirler. Birçok üründe olduğu gibi tekerlerinde kötü olanları var ucuz malzemeden yapılmış bu tekerler paslanıp hareket etmez hale gelir. Bu gibi durumlar ile karşılaşmamak için BKS CAM BALKON SİSTELERİ gibi kurumsal firmanın ürünlerini tercih etmelisiniz. BKS tekerlerine 10 yıl garanti vermektedir.

S: Cam balkon sisteminin camları neden buhar yapıyor, sıkıntı olurmu ?

C: Balkon içerisinde çiçek var ise veya mutfak balkonu ise camlarda buhar oluşur. Buharın kaybolması için balkonun havalandırılması gerekir veya balkonun büyüklüğüne göre camların bir veya ikisine havalandırma deliği açılması buharı engelliyecektir. Buharın tek sıkıntısı terleme yaparak içeri su akması olur.