Satış Ekibimiz

BKS Karadeniz Bölgesi Satış Yöneticisi

Esra Çağıl Akyunak - Karadeniz Bölgesi Satış Yöneticisi

 • Tr

Esra Çağıl Akyunak BKS bünyesinde Karadeniz Bölge Yöneticisi olarak görev almaktadır. Başkent Üniversitesi Uluslararası Ticaret Bölümü’nden mezun olup Bks Ailesine katılmadan önce Kurumsal Şirketlerde İhracat Uzmanı olarak görev yapmaktaydı. 2014 yılından bu yana inşaat sektöründe yurtiçi ve yurtdışı satış olmak üzere aktif olarak görevlerini yürütmektedir.
BKS İç Anadolu Bölgesi Satış Yöneticisi

Aylin Eliyazıcı - İç Anadolu Bölgesi Satış Yöneticisi

 • Tr

Aylin Eliyazıcı BKS'de Türkiye İç Anadolu, Güney Doğu ve Akdeniz Bölgesi Satış Yöneticisi olarak görev almaktadır. 2012 yılından bu yana Cam Balkon sektöründe aktif satış, proje yönetimi ve müşteri ilişkilerini yürütmüştür. Aylin Eliyazıcı 2018 yılı itibarıyla BKS bünyesinde Bölge yöneticisi ve Proje Danışmanı olarak görev yapmaktadır.
BKS Yurt Dışı Satış Yöneticisi

Daria Korolova - Yurt Dışı Satış Yöneticisi

 • Tr
 • En
 • Ua
 • Ru

Daria Korolova Ukrayna doğumlu olup 2013 yılında Türkiye’ye yerleşmiştir. East Ukrainian Volodymyr Dahl National Üniversitesinde Pazarlama bölümünde Master eğitimini tamamlamıştır. Türkiye’de 2015 yılında Orta Anadolu ihracat Birliğinden Diş Ticaret sertifikası almıştır. Bir dönem Amerika’da cankurtaran olarak çalışmıştır. BKS'nin Yurt dışı müşteri ilişkilerini Rusça ve İngilizce olmak üzere iki dilde yürütmektedir.
BKS Yurt Dışı Satış Temsilcisi

Ebru Taşcıoğlu - Yurt Dışı Satış Temsilcisi

 • Tr
 • En
 • De

Ebru Taşcıoğlu BKS bünyesinde Yurt dışı temsilciliği departmanında görev almaktadır. Almanya doğumlu olan Ebru Taşcıoğlu yurt dışın'da temel eğitimini bitirdikten sonra Türkiye'de Alman Dili ve Edebiyatı bölümün'de Lisans eğitimini tamamlamıştır. Yurtdışı bağlantılı firmalarda, Turizm sektöründe iş hayatını sürdürmüş ve satış sektöründe deneyimler edinmiştir.Yurtdışı çağrı Merkezinin takım liderliği pozisyonunda görev almıştır. BKS'nin Yurt dışı müşteri ilişkilerini Almanca ve ingilizce olmak üzere iki dilde yürütmektedir.
BKS Ege Bölgesi Satış Yöneticisi

Onur Tunalı - Ege Bölgesi Satış Yöneticisi

 • Tr

Onur Tunalı BKS bünyesinde EGE Bölge yöneticisi olarak görev almaktadır. Mobilya ve dekorasyon mezunu olup BKS ailesine katılmadan önce 1998 den 2008 yılına kadar mobilya sektöründe satış yöneticisi olarak 2008 den 20019 kadar alüminyum sektöründe önde gelen firmasında satış yöneticisi olarak çalışmıştır. 2019 yılında BKS ailesine katılmıştır. Tarih, mitoloji ve doğa sporları ilgi alanıdır. Liseler arası santraçta 1.lik ve 2.ciliği bulunmaktadır.
BKS Marmara Bölgesi Satış Yöneticisi

Mustafa Bostancı - Marmara Bölgesi Satış Yöneticisi

 • Tr

Mustafa Bostancı BKS bünyesinde Marmara Bölge Yöneticisi olarak görev almaktadır. Teknik Eğitim Fakültesinden mezun olup, BKS ailesine katılmadan önce kurumsal firmalarda bölge sorumluluğu yapmıştır. 2020 yılında BKS ailesine katılmıştır.
BKS Satış Teknik Destek Birimi

Satış Teknik Destek Birimi

Bizimle iletişime geçin

Bize bir şey sormaktan çekinmeyin, Müşteri destek ekibimiz size her zaman yardımcı olmaya hazır.

Adres

Öz Anadolu Sanayi Sitesi 1122. Cad.(Eski 22.Cad.) 1460 Sok.(Eski 682.Sok.) No:9-11 Ostim 06370 Yenimahalle/Ankara/Türkiye

Telefon

Tel: +90 312 395 0 495
Fax: +90 312 395 0 494

Çağrı Merkezi

+90 850 259 0 257

E-Posta Gönder

info@bkscam.com

Açılış Saatleri

Pts - Cum: 08.30 - 18.30

Mesajınız Bize İletildi
Mesajınız Gönderiliyor Lütfen Bekleyin
Mesajınız Gönderilemedi Bir Hata Meydana Geldi

Adres

Öz Anadolu Sanayi Sitesi 1122. Cad.(Eski 22.Cad.) 1460 Sok.(Eski 682.Sok.) No:9-11 Ostim 06370 Yenimahalle/Ankara/Türkiye

Mail

info@bkscam.com

Çağrı Merkezi

+90 850 259 0 257

Telefon

+90 312 395 0 495

Soru & Cevap

S: Cam balkon sisteminde camlar rüzgarda kırılır mı?

C: Kullanılan camlar temperlidir. Darbeye karşı normal cama göre yirmi kat daha fazla dayanıklıdır.

S: Evim binanın en üst katında. Balkonu kapatmak istiyorum ama belli bir kısmının üstü açık olduğu için kapama yapılırmı ?

C: Balkon kapamasının açıkta kalan bölümüne çeşitli malzemeler kullanılarak kapatılır. Seçenekler: kompozit panel levha, sandöviç panel, demir karkaslı osb, mebran, şıngıl

S: Evin balkonuna katlanır cam ile kapama yapıldı ama stor perde taktırmak istiyorum olurmu ?

C: Stor perdenin toplandığında balkonun açılmasına engel olmuyorsa yapılabilir. Yani cam balkon sisteminin tavana bağlı kasasının üstünde veya iç önünde en az 8 cm mesafe olması gerekiyor.

S: Cam balkonda kullanılan cam kalınlığı nedir ?

C: Cam balkonlarda kullanılan cam genellikle 8 mm kalınlığındadır. Taleb üzerine 6 mm ve 10 mm cam kullanılabilir ama sistem buna uyumlu olması gereklidir.

S: Balkon camları nasıl temizlenir ?

C: Balkon camları toplanma yerlerine açıldıktan sonra dışa gelen kısım temizlenir kapatılıp içe gelen kısım temizlenir. Diğer camlarda bu şekilde temizlenir ve kapatılır. Böylelikle balkon dışına sarkmadan güvenli bir temizlil yapılmış olur.

S: Balkonumun ön kısmında kavisli bir çıkıntı var, kapama yapılabilirmi?

C: Bütün balkon şekilerine katlanır cam balkon uygulanabilir.

S: Balkonumun küpeştesi beton fakat bazı bölünleri demir. Kapama yapılabilirmi?

C: Küpeştenin demir olan bölümüne beton küpeştenin yüksekliğinde sabit cam koymak için alüminyum doğrama yapılıp üzerine cam balkon kapaması yapılır.

S: Balkonumu birkaç sene önce kapattırmıştım cam kenarındaki plastik fitiller sarardı ve bazıları kırıldı, değiştirmek istiyorum ama başka malzeme olur mu ?

C: Cam balkon kapamalarında kullanılan cam fitilleri 3-4 sene öncesine kadar şeffaf fitil kullanmak meçburiyeti vardı çünkü başka şeçenek yoktu. Şimdi Alüminyum fitil ve mıknatıs fitil şeçeneği mevcut ama önceden kapama yapılmış balkonlardaki plastik fitilleri alüminyum fitil profili ile değiştirebiliyoruz.

S: Balkon kapaması için dışardan içeriyi göstermiyen cam varmı ?

C: Aynalı cam ve renkli cam seçenekleri var. Bu camların özelliği ışığın olduğu yeri gösterip ışığın olmadığı yeri göstermemesidir. Gündüz balkonun içinden dışarıyı görebilirsiniz, dışarıdan sizi göremezler. Ama akşam balkonda lamba yandığı zaman tersi olur.

S: Cam balkon kapamasından sonra balkon içine su alırmı ?

C: Cam balkon sistemi hareketli yani kayar katlanır olduğu için kasa ve baza araında yarım santim boşluk kıl fitil ile kapatılmıştır rüzgarlı yağmurda bu bölümden sızdırma olabilir tabi balkonun yönüde etkendir.izelasyon olarak montaj vidalaınını üzerine, yan dikme altlarına çıkış ağzı önüne silikon çekilip kasanın dış altına tahliye kanalı açılarak su balkon dışına atılması sağlanır yinede yüzde yüz su almaz garantisi yoktur.

S: Kapatılan balkonda kullanılan vidalar çirkin bir görüntü veriyor ne yapılması gerekiyor ?

C: Montajda bazı vidalar dışardan görünür ama genellikle sistemin alüminyum rengine uyumlu tapalar ile kapatılması gerekir.

S: Balkon camlarını açtığım zaman neden kendi kendine kapanıyor ?

C: Cam balkon montajında sistemin stoplama aksesuarı var bazı firmalar kullanmıyor ama kanatların kendi kendine kapanmasını engellediği için kullanılması gerekir sizin balkonda kullanılmamış firmadan taleb edebilirsiniz.

S: Isıcamlı cam balkon kapamasının faydası varmı?

C: Geniş kullanımı olan balkonlarda yaz, kış ailenizle güzel vakitler geçirmek için ısıcamlı balkon kapama uygulanmalıdır. Çift cam özelliğinden dolayı ısıya normal 8mm lik balkon kapamasına göre 12 ila 15 derece farkı vardır.

S: Binamızın balkonlarında eğim olduğu için cam balkon yaptırmakta sıkıntı olurmu ?

C: Cam balkon mantajı terazide takılması gerekir. Balkonun eğimine göre küpeştenin en yüksek olan ve tavanın zemine göre en düşük olan yerine göre imalat yapılır ve teraziye alınarak kasa sabitlenir altta ve üstte oluşan boşluklar kasanın içinden ve dışından uygun köşebentler ile kapatılarak montaj yapılır.

S: Balkonumda camlı küpeşte var üzerine cam balkon yapılırmı, ağırlıktan küpeşte camı kırılırmı ?

C: Cam balkon sistemleri genellikle alttan taşımalı olduğu için küpeşte camına zarar verebilir, ama BKS cam balkon sistemi üstten taşımalı montaj yapıldığı için rahatlıkla küpeşte camına zarar vermeden uygulanabilir.

S: Cam balkon sisteminde tekerlerin önemi nedir ?

C: Cam balkon firmalarının sistemleri çift rulmanlı tekerler ile hareket etmektedirler. Birçok üründe olduğu gibi tekerlerinde kötü olanları var ucuz malzemeden yapılmış bu tekerler paslanıp hareket etmez hale gelir. Bu gibi durumlar ile karşılaşmamak için BKS CAM BALKON SİSTELERİ gibi kurumsal firmanın ürünlerini tercih etmelisiniz. BKS tekerlerine 10 yıl garanti vermektedir.

S: Cam balkon sisteminin camları neden buhar yapıyor, sıkıntı olurmu ?

C: Balkon içerisinde çiçek var ise veya mutfak balkonu ise camlarda buhar oluşur. Buharın kaybolması için balkonun havalandırılması gerekir veya balkonun büyüklüğüne göre camların bir veya ikisine havalandırma deliği açılması buharı engelliyecektir. Buharın tek sıkıntısı terleme yaparak içeri su akması olur.