• silinebilir giyotin balkon sistemleri
 • cam balkonda taksit sayısı
 • cam balkon uygulamaları
 • BKS Cam Balkon Satış Noktalarımız
 • BKS Cam Balkon Bayilik Başvurusu
 • Alüminyum Cam Balkon Teker Sistemleri
 • Globalkon Cam Balkon Sistemleri

  bayi yönetim paneli
  BKS Bayi Yönetim Paneli - 3d

  Ok


  e-satış
  BKS
  e-satış

  Ok


  2 boyutlu çizim programı
  BKS 2D Çizim
  Programı

  Ok

  Cam Balkon

  Her mevsim balkonlarınızı daha işlevsel ve konforlu hale getirebilecek olan sistemlerdir. Genellikle ev ve iş yerleri tarafından tercih edilmektedirler. Peki cam balkon nasıl kullanılır ve temizliği konusunda nelere dikkat edilmelidir? Cam balkonların içerisinde yer alan aksesuarların periyodik aralıklar ile yağlanması gerekmektedir. Hareketli parçaları arada bir ince makine yağı ile yağladığınız zaman bu parçaların daha kolay hareket etmesini sağlayabilir ve cam balkonunuzun daha kolay kullanılabilir hale gelmesini sağlayabilirsiniz.

  BKS Geniş Sistem ve Ürün Çeşitlerimiz İle Her Proje Ve Mekana Uygun
  Sistemlerimizi İnceleyip Videolarımızı İzleyebilirsiniz.

  katlanır cam balkon sistemleri
  BKS Katlanır CAM BALKON SİSTEMLERİ

  Katlanır Cam Balkon Sistemlerimizi ayrıntılı inceleyebilir ve videolarını izleyebilirsiniz.

  Ok

  ısıcamlı cam balkon sistemleri
  BKS Isı Camlı Sistemler

  Isıcamlı Sistemlerimizi ayrıntılı inceleyebilir ve videolarını izleyebilirsiniz.

  Ok

  sürgülü cam balkon sistemleri
  BKS Sürgülü Sistemler

  Sürgülü Sistemlerimizi ayrıntılı inceleyebilir ve videolarını izleyebilirsiniz.

  Ok

  akordeon cam balkon sistemleri
  BKS Vitrin Sistemleri

  Vitrin Sistemlerimizi ayrıntılı inceleyebilir ve videolarını izleyebilirsiniz.

  Ok

  giyotin cam sistemleri
  BKS Giyotin Sistemleri

  Giyotin Sistemlerimizi ayrıntılı inceleyebilir ve videolarını izleyebilirsiniz.

  Ok


  Demonte Cam Balkon


  Etkileyici görüntüsü ve estetik sunumu ile demonte cam balkon günümüzün pratik uygulamaları arasında oldukça revaçta ürünler arasında yer alıyor. Tabi bu uygulamanın avantajlarından belirli bir ekipman ile yararlanabileceğinizi hemen belirtelim. Çünkü ürünümüz sizlerin vermiş olduğu ölçüler doğrultusunda hazırlanıyor. Öncelikle firmamız ile irtibat kurmadan önce uygulama alanının tam ve doğru ölçülerini almış olmanız gerekiyor. Eğer tüm bu işlemleri doğru bir şekilde tamamladıysanız, vermiş olduğunuz siparişin model ve ölçülerinin dikkate alındığı hassas bir imalat süreci böylece başlamış oluyor.
  Elbette bu kadar hassas bir projede doğru aktarılan ölçülerin yanı sıra imalatçı firmanın profesyonel bir çalışma mantığı ile hareket ediyor olması gerekir. Dolayısıyla demonte cam balkon firmaları arasındaki saygın yerini uzun yıllara dayalı bilgi birikimine ve profesyonel kadrosuna borçlu olan firmamızı tercih etmenizi özellikle tavsiye ediyoruz. Bu çerçevede firmamızdan; Eşikli sürme hazır cam balkon hazır paket, Katlanır sistem hazır cam balkon hazır paket Üstten askılı hazır cam balkon hazır paket Siparişi verebilir ve sizlerin eline paketlenmiş olarak hazır gelen cam balkon sistemini kolayca monte edebilirsiniz. Temperli camlar ve temel malzemeler haricinde yine aynı konseptte sizlerin eline ulaşacak ilave malzemelere gelince; Menteşe, Tekerlek, Çıkış yolu ve Çıkış yolu kapağı , Cam stoplama sistemi, Kilit sistemi, Eloksal alüminyum malzeme, Ara kapak sistemi, Dereceli kapaklar, Sürgülü sistemin diğer gereksinimleri gibi tüm malzemeler tarafımızdan sizlere en kısa sürede ulaştırılarak kullanımınıza sunuluyor. Ayrıca yüksek oranda yalıtımı sağlamak amacıyla demonte cam balkon uygulamalarında kasa profilleri tırnaklı üretilmekte ve sizlerden gelecek talep doğrultusunda 6-8-10 milimetre camlar yine tarafımızdan ulaştırılmaktadır.

  Cam Balkon Bayiliği

  Kendi üretimimiz ve tasarımımız olan cam balkon sistemlerimizi uygulamak üzere firmamızdan cam balkon bayiliği almak ister misiniz? İnsanların 2003 yılIndan beri BKS'yi iş çözümleri ve evleri için tercih etmelerinin arkasında bir neden var. Yaratıcı ve yenilikçi olmak.

  Ok

  cam balkon'da deneyimli

  Deneyimli

  devamini-gor

  cam balkon'da uzman

  Uzman

  devamini-oku

  cam balkon'da yaratıcı

  Yaratıcı

  devamini

  bks logo - cam balkon
  bks logo - dünya geneli cam balkon

  dünya'nın 63 ülkesinde türkiye'nin 81 ilinde
  her zaman hep birlikte daima ileriye

  10,000'lerce mutlu müşteri 15 yıllık tecrübe, 200'den fazla bayi.

  Her Zaman Daha İleriye

  bks 15 yıldır sektörde olmanın tecrübesi ve AR-GE yatırımları ile sürekli daha ileriye.

  Bundan çok da uzun olmayan bir süre önce cambalkon sistemlerinin size sunabilecekleri sınırlıydı ve daha ileriye gidilebileceği düşünülemezdi. BKS Cam Balkon Sistemleri olarak yatırımlarımız ve araştırmalarımız sonucu geliştirdiğimiz sistemler ile "Türkiye'nin Gururu Dünya'nın Cam Balkonu" olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. AR-GE çalışmalarımızdan sadece bir tanesi olan yukarıda görmüş olduğunuz, dünyada ilk olma özelliği taşıyan mıknatıs fitilimiz Cam Balkon algısının ne kadar değiştirebileceğinin bir kanıtıdır.

  Adres

  Öz Anadolu Sanayi Sitesi 1122. Cad.(Eski 22.Cad.) 1460 Sok.(Eski 682.Sok.) No:9-11 Ostim 06370 Yenimahalle/Ankara/Türkiye

  Mail

  info@bkscam.com

  Çağrı Merkezi

  +90 850 259 0 257

  Telefon

  +90 312 395 0 495

  Soru & Cevap

  S: Cam balkon sisteminde camlar rüzgarda kırılır mı?

  C: Kullanılan camlar temperlidir. Darbeye karşı normal cama göre yirmi kat daha fazla dayanıklıdır.

  S: Evim binanın en üst katında. Balkonu kapatmak istiyorum ama belli bir kısmının üstü açık olduğu için kapama yapılırmı ?

  C: Balkon kapamasının açıkta kalan bölümüne çeşitli malzemeler kullanılarak kapatılır. Seçenekler: kompozit panel levha, sandöviç panel, demir karkaslı osb, mebran, şıngıl

  S: Evin balkonuna katlanır cam ile kapama yapıldı ama stor perde taktırmak istiyorum olurmu ?

  C: Stor perdenin toplandığında balkonun açılmasına engel olmuyorsa yapılabilir. Yani cam balkon sisteminin tavana bağlı kasasının üstünde veya iç önünde en az 8 cm mesafe olması gerekiyor.

  S: Cam balkonda kullanılan cam kalınlığı nedir ?

  C: Cam balkonlarda kullanılan cam genellikle 8 mm kalınlığındadır. Taleb üzerine 6 mm ve 10 mm cam kullanılabilir ama sistem buna uyumlu olması gereklidir.

  S: Balkon camları nasıl temizlenir ?

  C: Balkon camları toplanma yerlerine açıldıktan sonra dışa gelen kısım temizlenir kapatılıp içe gelen kısım temizlenir. Diğer camlarda bu şekilde temizlenir ve kapatılır. Böylelikle balkon dışına sarkmadan güvenli bir temizlil yapılmış olur.

  S: Balkonumun ön kısmında kavisli bir çıkıntı var, kapama yapılabilirmi?

  C: Bütün balkon şekilerine katlanır cam balkon uygulanabilir.

  S: Balkonumun küpeştesi beton fakat bazı bölünleri demir. Kapama yapılabilirmi?

  C: Küpeştenin demir olan bölümüne beton küpeştenin yüksekliğinde sabit cam koymak için alüminyum doğrama yapılıp üzerine cam balkon kapaması yapılır.

  S: Balkonumu birkaç sene önce kapattırmıştım cam kenarındaki plastik fitiller sarardı ve bazıları kırıldı, değiştirmek istiyorum ama başka malzeme olur mu ?

  C: Cam balkon kapamalarında kullanılan cam fitilleri 3-4 sene öncesine kadar şeffaf fitil kullanmak meçburiyeti vardı çünkü başka şeçenek yoktu. Şimdi Alüminyum fitil ve mıknatıs fitil şeçeneği mevcut ama önceden kapama yapılmış balkonlardaki plastik fitilleri alüminyum fitil profili ile değiştirebiliyoruz.

  S: Balkon kapaması için dışardan içeriyi göstermiyen cam varmı ?

  C: Aynalı cam ve renkli cam seçenekleri var. Bu camların özelliği ışığın olduğu yeri gösterip ışığın olmadığı yeri göstermemesidir. Gündüz balkonun içinden dışarıyı görebilirsiniz, dışarıdan sizi göremezler. Ama akşam balkonda lamba yandığı zaman tersi olur.

  S: Cam balkon kapamasından sonra balkon içine su alırmı ?

  C: Cam balkon sistemi hareketli yani kayar katlanır olduğu için kasa ve baza araında yarım santim boşluk kıl fitil ile kapatılmıştır rüzgarlı yağmurda bu bölümden sızdırma olabilir tabi balkonun yönüde etkendir.izelasyon olarak montaj vidalaınını üzerine, yan dikme altlarına çıkış ağzı önüne silikon çekilip kasanın dış altına tahliye kanalı açılarak su balkon dışına atılması sağlanır yinede yüzde yüz su almaz garantisi yoktur.

  S: Kapatılan balkonda kullanılan vidalar çirkin bir görüntü veriyor ne yapılması gerekiyor ?

  C: Montajda bazı vidalar dışardan görünür ama genellikle sistemin alüminyum rengine uyumlu tapalar ile kapatılması gerekir.

  S: Balkon camlarını açtığım zaman neden kendi kendine kapanıyor ?

  C: Cam balkon montajında sistemin stoplama aksesuarı var bazı firmalar kullanmıyor ama kanatların kendi kendine kapanmasını engellediği için kullanılması gerekir sizin balkonda kullanılmamış firmadan taleb edebilirsiniz.

  S: Isıcamlı cam balkon kapamasının faydası varmı?

  C: Geniş kullanımı olan balkonlarda yaz, kış ailenizle güzel vakitler geçirmek için ısıcamlı balkon kapama uygulanmalıdır. Çift cam özelliğinden dolayı ısıya normal 8mm lik balkon kapamasına göre 12 ila 15 derece farkı vardır.

  S: Binamızın balkonlarında eğim olduğu için cam balkon yaptırmakta sıkıntı olurmu ?

  C: Cam balkon mantajı terazide takılması gerekir. Balkonun eğimine göre küpeştenin en yüksek olan ve tavanın zemine göre en düşük olan yerine göre imalat yapılır ve teraziye alınarak kasa sabitlenir altta ve üstte oluşan boşluklar kasanın içinden ve dışından uygun köşebentler ile kapatılarak montaj yapılır.

  S: Balkonumda camlı küpeşte var üzerine cam balkon yapılırmı, ağırlıktan küpeşte camı kırılırmı ?

  C: Cam balkon sistemleri genellikle alttan taşımalı olduğu için küpeşte camına zarar verebilir, ama BKS cam balkon sistemi üstten taşımalı montaj yapıldığı için rahatlıkla küpeşte camına zarar vermeden uygulanabilir.

  S: Cam balkon sisteminde tekerlerin önemi nedir ?

  C: Cam balkon firmalarının sistemleri çift rulmanlı tekerler ile hareket etmektedirler. Birçok üründe olduğu gibi tekerlerinde kötü olanları var ucuz malzemeden yapılmış bu tekerler paslanıp hareket etmez hale gelir. Bu gibi durumlar ile karşılaşmamak için BKS CAM BALKON SİSTELERİ gibi kurumsal firmanın ürünlerini tercih etmelisiniz. BKS tekerlerine 10 yıl garanti vermektedir.

  S: Cam balkon sisteminin camları neden buhar yapıyor, sıkıntı olurmu ?

  C: Balkon içerisinde çiçek var ise veya mutfak balkonu ise camlarda buhar oluşur. Buharın kaybolması için balkonun havalandırılması gerekir veya balkonun büyüklüğüne göre camların bir veya ikisine havalandırma deliği açılması buharı engelliyecektir. Buharın tek sıkıntısı terleme yaparak içeri su akması olur.